טיפול אנרגטי

המלצות

יעל, בת 44, צפון הארץ

הגעתי לטיפול אצל יניב בפרשת דרכים לא פשוטה ברמה האישית, המשפחתית והתעסוקתית, כשאני מלאת כאב, מתוסכלת ומרגישה במלכוד. הייתי די מיואשת וסקפטית לגבי היכולת לעזור לי, אחרי שעברתי תהליך טיפול פסיכולוגי שלא הצלחתי לשחרר בו דפוסים הרסניים שהמשכתי לשחזר.

יניב, היטיב לזהות את הדפוסים העמוקים שמלווים אותי כל חיי, וחשתי מובנת כמו שלא חשתי בעבר. יצאנו יחד למסע רוחני מרפא ומרתק בו יניב משחרר כעס, וכאב עצום שאני נושאת, מסביר לי בשפה רוחנית מה מקור הכאב, ומלווה אותי צעד צעד בהתפתחות לנתיב שקט, בטוח ומלא אור.
מתחילת הטיפול עשיתי שינויים דרמטיים לטובה בחיי, ובחיי משפחתי, שינויים שלא הצלחתי לעשות שנים רבות. אני מבינה היום בצורה הרבה יותר בהירה מי אני, מה הייעוד שלי ומה גורם לי אושר ושמחה, מרגישה שחזרתי לבחור ומרגישה עוצמתית מאי פעם. אני מציבה לעצמי מטרות ודברים מתממשים בדרך וביעד אליו אני מכוונת.
המסע  עם יניב מומלץ למי שמוכן לשאול שאלות עמוקות, שלא מוכן להתפשר על קיום השרדותי וקורבני, שרוצה להבין לעומק מה הייעוד שלו ומה המטרה הגבוהה שלשמה הגיע לכאן.
כמטפלת קונבנציונאלית בעצמי, מודה שלא תמיד מבינה איך יניב עובד אבל מרגישה בצורה בהירה כיצד הטיפול האנרגטי וההדרכה הרוחנית שלו לאורך התהליך, הם משני מציאות ותודעה עבורי ומשפיעים עלי, על המשפחה שלי ועל הקרובים אלי. השילוב של החוכמה, הצניעות והרגישות של יניב הופכים אותו למטפל יוצא דופן, יניב מטפל בגובה העיניים, אותנטי, ומייצר מרחב טיפולי מרפא ומזמין.
אני מרגישה שנפלה ברשותי זכות גדולה שהגעתי אליו.

 


דניאלה, 45, גני תקווה

התחלתי תהליך טיפולי אצל יניב לפני חצי שנה.
אני הילרית ומאמנת אישית כבר מזה 8 שנים, ורציתי לשפר את יכולות התיקשור שלי, לעבור תהליך של התפתחות אישי, ולשחרר עוד חסימות רגשיות ואנרגטיות ומשקעים  מהעבר.
יניב מאד מדויק והתיקשור שלו מאד גבוה והוא רואה את הכל.
כבר מהפגישה הראשונה הוא איבחן אותי בדיוק רב, וראה דברים מורכבים שאף מטפל לפניו לא הצליח לראות ולאבחן.
בתהליך שעברתי איתו יכולות התיקשור שלי מאד התחזקו, ומאד התעצמתי כמטפלת.
הכאב הכרוני שהיה לי בשכמות ובצוואר מזה שנים, ואף טיפול לא הצליח לרפא לי אותו, נרפא.
חסימות אנרגטיות ומשקעים מהעבר השתחררו.
בנוסף מערכת היחסים שלי עם הבנות שלי, שנמצאות עכשיו בגיל ההתבגרות המאתגר השתפרה מאד.
והיום אני במקום הרבה יותר טוב עם עצמי, ובאנרגיות הרבה יותר גבוהות.
אני ממליצה בחום לכל מי שרוצה לעבור תהליך משמעותי של טרנספורמציה, ריפוי, והתפתחות רוחנית לבוא לטיפול אצל יניב.
דניאלה אלי סול,
הילרית ומאמנת אישית.

 


סיגלית, 45, חולון

יניב היקר,

הגעתי  אליך במקרה כשהבנתי  שאני רוצה לחקור ולגלות  את התת מודע שלי , את אותן  האמונות והפחדים שלי שחוסמים אותי ומהווים  ניגוד מוחלט ל "מודע" שלי שכל כך רוצה שהמציאות  תיראה אחרת.

ורציתי להבין  ולרפא את התת מודע  שלי מהר ובזמן קצר, וזאת  כדי לאפשר לתהליכים הארוכים של  הלימוד והפנמת חמלה עצמית ואהבה עצמית וגילוי האור   הפנימי שבתוכי מהר יותר ובצורה חלקה ומובנת יותר.

כהילר  מיומן עם  הרבה חמלה ואיכפתיות הארת  ויצרת לי שיקוף כמו ידעת לקרוא את  הפנימיות שלי, אמונות והחלטות ברמה הנשמתית  שלי שקיימים עמוק בתת המודע שלי ושכמו קו ישיר   לאירועים קודמים בחיי עדיין משפיעים ומעצבים את החיים  שלי בהווה .

דרך  הטיפול  האנרגטי של  שיחרור אותן אמונות ברמה הנשמתית    שלא משרתות אותי יותר , נוצר אותו  השינוי שביקשתי במציאות הגשמית שלי  ביום יום.

וזה  מתבטא בהרגשה   הטובה יותר שיש  לי לגבי עצמי שמתמשכת  ואינה עוברת , הקלות בה  אני יכולה כיום לקבל החלטות    בשבילי ביום יום , ההבנה עם עצמי  שאני ראויה להיות נאהבת ובשמחה - וזה לא מובן  מאליו ולא פשוט בכלל - לדעת ולהרגיש זאת עמוק בלב  שהיקום הנדיב הוא בעדי ושההתחברות הזאת לאהבה  הפנימית ברורה ונקייה אצלי בלב יותר - כאילו היתה שם תמיד.  

זה  לוקח  קצת זמן  עד שהאנרגיות של  הטיפול נותנות את  תוצאותיהן ברמת התודעה וההוויה  היום יומית - אבל המדובר הוא בטיפולים  לעומק שיוצרים שינוי אמיתי בחשיבה ובהרגשה היום יומית   ובעיקר כמו שאתה תמיד מדגיש , האור שקיים בתוכנו  המהות הפנימית שזורחת בהרבה אור מתגלה בתוכנו כאשר אנחנו  מסירים מעלינו את הקליפות של החסימות והפחדים שקיימים בתודעה שלנו.

וכשהתודעה  מתנקה בהדרגה  מאותן אמונות חוסמות, רעשים הקיימים בראשנו- מתפנה  לה בתודעה היכוחת שלנו ליצור מטרות  ויעדים חדשים , דברים חדשים בחיינו קורים   ובכך נוצרת המציאות החדשה שאנחנו רוצים כל כך.

 


מיטל, 35, תל אביב

הגעתי ליניב כי הרגשתי שהחיים עוברים לידי ואני לא באמת חווה אותם. הרגשתי לבד גם כשהייתי מוקפת משפחה וחברים. הייתי מתוסכלת מהעבודה שהייתה לי אז. לא הצלחתי ליצור אינטימיות עם גברים ולא הייתי בזוגיות משמעותית עד אותו שלב  (גיל 31). הרגשתי תקיעות וחוסר אונים מכך שלא ידעתי איך להתמודד (3 טיפולים פסיכולוגיים שונים לא עזרו), עד שלבסוף שקעתי בדיכאון.

כשאני שואלת את עצמי על מה עבדתי עם יניב במסגרת הטיפולים איתו זה מעלה בי גיחוך – במה הוא לא טיפל?

מאז המפגש הראשון איתו, דברים התחילו ליפול במקום. ביחד עיצבנו לי חיים חדשים, כל פעם התמקדנו בהיבט אחר. בכל מפגש הופתעתי לגלות מחדש את מידת השפעת הטיפולים שלו על חיי.

גיליתי שכל חיי חייתי בחרדה. הבנתי את זה רק כשהשתחררתי ממנה, לאחר מספר טיפולים, כי זאת הייתה מציאות חיי, לא ידעתי מה זה להיות לא חרדתית.

עזבתי את העבודה שהייתי בה ויצאתי לדרך עצמאית. הנשיות שלי הבשילה והתעצמה. נכנסתי לזוגיות עמוקה ובריאה.

היום כשאני צוחקת זה מגיע עמוק מבפנים כי יש בי שמחת חיים והרבה ממנה 😊

אני פתוחה לחוויות חדשות, הפחד התחלף באתגר ויש לי תחושת שליטה על חיי. אפילו המראה שלי השתנה  והיופי האמיתי שלי מוקרן החוצה בלי המשקולות והמחסומים שסחבתי.

דבר שאהבתי מאוד אצל יניב מעבר לאן שהדרך איתו הובילה  אותי, זה שהוא ידע בדיוק מתי הזמן לעזור ולטפל ומתי לתת לי להתמודד לבד.

 


דורית, 37, באר יעקב (טיפול בבנה בן ה-11)

בני בן ה - 11 מאובחן על הספקטרום האוטיסטי עם הנמכה קוגנטיבית בתפקוד בינוני. אנו מטופלים בהתפתחות הילד מגיל לידה ובשנה האחרונה פנינו לפסיכיאטרית על מנת לקבל מענה לקשיים החברתיים והרגשיים שהתעצמו, כגון: חרדות ופחדים, ocd , קשיי תקשורת והבנת סיטואציות אשר גרמו לתסכול והתפרצויות. הפסיכיאטרית המליצה על טיפול תרופתי פסיכיאטרי להפחתת החרדות וה ocd (פריזמה) ואכן חל שיפור. אולם, לאורך השנה נזקקנו להעלות את המינון מספר פעמים, מה שגרם להתפרצות תופעות אחרות אשר גרמו לנו להרהר ביעילותה של התרופה ולחשוב מה ניתן לעשות על מנת לשפר את המצב. בשלב זה הכרנו את יניב והחלטנו לנסות את הטיפול. יניב גרם לו לחוש בנוחות ובני התמסר לטיפול כבר במפגש הראשון. הוא אף מצליח להנות מהמפגשים עם יניב ולא תופס אותם כטיפולים אלא כמשהו כייפי וחווייתי שגורם לו ל"שינה טובה". לאחר הטיפול הראשון, חשנו שבני שמח ונינוח יותר. לאחר הטיפול השני, הבחנו שחלה הטבה ב ocd ובחרדות. כיום לאחר 4 טיפולים, קיימת הטבה בתפקודו והוא מצליח יותר לשלוט בכעסים ובתסכול. בנוסף, הוא פעיל יותר בתקשורת עם בני המשפחה. בחודשיים של טיפול הורדנו את מינון הטיפול התרופתי באופן משמעותי (משני כדורים לכדור אחד). אנו בשאיפה להמשיך את הטיפול ולהוריד את הטיפול התרופתי בכלל. ממליצה בחום להכיר את יניב ולהתנסות בדרך שלו.

 


איריס, 48,  פתח תקווה

הגעתי אל יניב עם חרדות עצומות. לי ולבעלי היו בעיות כלכליות ונוסף לכך הוריי התגרשו. בחיי היום יום תפקדתי כרגיל, טיפלתי בילדים, הלכתי לעבודה, דאגתי לכל מה שצריך, אבל בפנים הרגשתי שאני עוד מעט קורסת. קמתי בכל בוקר עם מועקה בחזה, בקושי מצליחה לנשום. הייתי חסרת סבלנות עם הילדים, ועשיתי מה שצריך בלי חשק ובלי מוטיבציה. ניסיתי טיפולים שונים, הכוללים בעיקר שיחות, וזה נתן לי הקלה זמנית אך החרדות חזרו תמיד. בשום אופן לא רציתי לקחת כדורי הרגעה, כי ראיתי את ההשפעות שלהם על אמי. אחרי מספר טיפולים אצל יניב, הבנתי שהיה בי כעס עצום שהדחקתי במשך שנים ואפילו לא הייתי מודעת לקיומו. יניב שחרר אצלי המון כעס והמון כאב שסחבתי מהילדות. כבר אחרי 2 טיפולים יכולתי לנשום עמוק. הרגשתי כאילו סחבתי שק בטון על הגב כל החיים, ופתאום הרגשתי הקלה עצומה. בזכות הטיפולים והשיחות עם יניב התחלתי בהדרגה להפחית את הכעס שהיה מתעורר בי כל יום, ואני הרבה יותר רגועה עם הילדים. אני מרגישה יותר שמחה, ויותר פנויה לעשות דברים שאני אוהבת לעשות. אני מרגישה שאני יכולה להיות מי שאני בלי לסחוב משקעים כבדים. אין לי מילים להודות ליניב, על הטיפול המסור, הדאגה והאכפתיות האינסופית. אין לי ספק שבלי הטיפולים הייתי שוקעת בהדרגה. תודה יניב!

 


סיגל , 47 תל אביב (טיפול בבנה, בן 12)

הבן שלי נולד עם מום שנקרא היפוספדיאס (פתח נוסף ממנו יוצא השתן מתוך איבר המין).הוא נותח פעמיים,בגיל שנה וחצי ולפני שנה בהיותו בן 11. למרות שנותח על ידי אחד האורולוגים הטובים בתחום לצערנו גם לאחר הניתוח השני סבל הבן שלי מעת לעת מיציאת שתן מחור נוסף שגרם לטפטוף על רגלו ולמבוכה רבה.נואשת וחרדה התוודעתי לטיפולים האנרגטים של יניב. לאחר שני טיפולים אינטנסיביים בלבד תוך כדי שהבן שלי מרגיש עקצוצים שנעים ממקום למקום..תוך כדי שמצחקק קצת ללא שליטה חלפו התופעות כלא היו מעולם.מבחינתו של הבן שלי, יניב הוא קוסם שריפא אותו. מאז בכל פעם שחש רע(סובל מכאבי בטן,שרירים וכו' אנו קובעים תור אצל ה"קוסם" יניב שבמגע הקסם שלו מרפאו בתוך דקות אחדות.מיותר לציין שכל משפחתנו כולל המורחבת כבר הפכו לפציינטים הקבועים והנאמנים שלו.

ממליצה בחום רב.

 


 

מורן, 50, גרה באזור המרכז

יניב טיפל בבן הבכור שלי, נדב, כשהיה בן 13. מגיל קטן נדב תמיד היה ילד שמרצה אחרים, אך כשהגיע לגיל 10 התחיל להיות זועף כל הזמן, גם כלפינו וגם כלפי האחים שלו. כל שיחה איתו הסתיימה בוויכוח ובכעס עד כדי כך שחששנו לפתוח איתו בשיחה, או אפילו לבקש ממנו להתארגן כדי לצאת מהבית. ניסיתי כל טיפול אפשרי.

במשך שנה וחצי לקחנו אותו לטיפולים אצל פסיכולוגית שאמנם עזרו מעט אך לא בצורה משמעותית. לקחנו אותו לסדנת מיומנויות חברתיות וזה עזר לו מבחינה חברתית אך בבית עדיין המשיך להיות זועף ולהתווכח על כל דבר, וממש העכיר את האווירה בבית. היינו אובדי עצות.

כששמענו על יניב היינו חייבים לנסות. אחרי טיפולים ספורים נדב התחיל לחייך, קיבל שמחת חיים, היה רגוע יותר, וסוף סוף יכולנו לדבר איתו!

יניב טיפל בו במסירות ובאהבה גדולה ואני מוקירה לו את זה עד היום. היום נדב בן 15.5, ואני עדיין נהנית לראות את החיוך הרחב שלו ואת שמחת החיים הטבעית שלו. אני נהנית לשוחח איתו על כל נושא אפשרי ולראות את הסקרנות שלו. הוא נער מלא אהבה, זורם, נהנה לשחק עם האחים הקטנים שלו וממש כיף להיות איתו. אני מרגישה שקיבלתי את הילד שלי בחזרה.

אמנם זה היה כבר לפני שנתיים אבל לא שכחתי, ועד היום אני ובעלי מודים ליניב על שהחזיר את השמחה לנדב.

 


עמית, 46, פתח תקווה

ממליץ בחום, אני אישית התנסיתי במספר טיפולים של יניב, עבודה מאוד ממוקדת ומדוייקת עבורי.

יכולת נדירה ומרגשת של אבחון המצב, חיבור לתחושות, ואבחון וייעוץ שסייע לי לקבל תמונת אמת של המצב, גם כשהתחושות שלי היה מתוך ערפל מוחלט וחוסר וודאות.

יכולת של לראות בצורה בהירה חדה ומהירה של מה נכון לעשות עבורי ואיך, מה שסייע עבורי במינוף אישי בחיים בקריירה. במקרה שלי,  יניב סייע בניקוי תחושות חוויות לא נעימות, לחיבור לתדר אשר היה נכון לי, וסייע לי להגיע לממש יכולות לחוויות, מעבר למה שראיתי בדמיוני. תקראו לזה חיבור, תקשור, ריפוי. השורה התחתונה היא שקובעת עבורי... קרי, התוצאות, ואצלי הן באו לידי ביטוי באופן מאוד מהיר ומדוייק. מומלץ בחום להתנסות לחוות ולשנות חיים.

 


גלי,65  באר יעקב

לפני כשנה אובחנתי כסובלת מדלקת ריאות שהסתבכה, ולקחתי אנטיביוטיקה וסטרואידים שלא עזרו לי כלל.

סבלתי כשנה מדלקת ריאות חוזרת ונשנית, עם סטרואידים ואינהלציות שלא עזרו כלל אלא להיפך רק החלישו אותי, וכמובן הולכת מרופא לרופא, עד שהגעתי למצב של קשיי נשימה ממש.

החלטתי שהרפואה הקובנציונלית לא ממש עזרה לי, לכן חיפשתי טיפולים אחרים.

קיבלתי את הפרטים של יניב מחברה שלי שהוא עזר לה מאוד.

הייתי אצלו במספר טיפולים, ומהטיפול הראשון הרגשתי הקלה. ככל שהמשיך בטיפול הוקל לי בנשימה.

יניב עלה על הבעיה שלי מיד ואני רוצה להודות לו על הטיפול המסור והיחס האישי שקיבלתי ממנו.

אם ברצונכם לשוחח איתי אשמח לעזור.

 


סוזאנה, 63, תל אביב

במשך זמן רב סבלתי על זרועי. הימנית. כולם אמרו לי לא לעבוד יותר מאז הבסיס של העבודה שלי.  טיפול במגע. עד שהיגעתי ל יניב. הוא עזר לי הרבה. עם טיפולים לא רק כדי לשפר את הפיזי אבל גם רגשית. העבודה האנרגטית שלו עמוקה והוא מצליח. לרפא דברים רבים שמפריעים לחיים האלה כמו גלגולים קודמים. אני ממליצה מאוד  את הטיפולים עמוקות של יניב. אני מקבלת הרבה עזרה ממנו.

 


עידן, 37, לוס אנג'לס 

המון תודה. חוללת בי שינוי עמוק מאוד. משהו שכבר לא הייתה בי תקווה שיקרה. 🙏❤

 הכל ברור ופשוט יותר. אני נהנה ומתמודד טוב יותר עם הכל.

 


ורדה, 67, בת ים

יניב תודה רבה על הטיפול הנפלא המקצועי ומיוחד שלך על הכליה שלי, היא במצב הרבה יותר טוב והחלה לתפקד , מברכת אותך בשפע , הצלחה , בכל מעשה ידיך . תודה רבה אין כמוך !

ורדה ריאל בת ים .

 


אלייה, 24, פתח תקווה

דברים שעולים במהלך הטיפול מתחילים להתבטא ביום יום.

הדברים שנפתחו אנרגטית פתחו משהו עם אנשים. 'צירופי מקרים' מעניינים.

הנושאים שנפתחים הם עמוקים. כאלה שלא חשבתי עליהם. אולי רק אינטואיטיבית לפעמים. דברים התחברו.

קשה להצביע ולהגדיר סיבה ותוצאה מדוייקים.

היו לי חלומות צלולים תוך כדיי טיפול. תובנות. תחושות מעניינות.

 


סוזי, 66, באר יעקב

ליניב המקסים, אני רוצה להודות לך על הטיפול המדהים שהענקת לי, עם המון אכפתיות דאגה אמיתית למצבי. סבלתי מחרדות פחדים שהרגשתי שאני תקועה בחיי בלילות, הייתי מתעוררת עם זרמים בידיים וברגליים זרמים, שהיו מעירים אותי בלילה שטופת זיעה, והפריעו לי בתפקוד היומי שנים. הייתי מטופלת על ידי פסיכולוגית שטיפלה בחרדות ובפחדים שלי וכלום לא השתנה אצלי. פניתי ליניב הוא טיפל בי באנרגיות שלו והסביר את מה שאני חשה בתוך תוכי ובתת מודע שלי ועזר לי להבין מה קורה בגופי ובתוך מספר טיפולים הרגשתי שקיבלתי את חיי במתנה. יישר כוח ותמשיך כך כל חייך לעזור ולהעניק תקווה להרבה אנשים שאיבדו תיקווה, מסוזי.

 


מיכל, 40, חולון

איבדתי את אמא שלי כשהייתי בת 16 ועל מנת להתמודד עם זה, שכנעתי את עצמי שעדיף לי ככה ועכשיו אני יכולה לעשות כל העולה על רוחי מבלי לתת דין וחשבון. ללכת למסיבות טבע ולקחת סמים, לטייל שנתיים באוסטרליה, הודו, תאילנד. חיפשתי בן זוג אהבה שתהיה התחליף לאמא.

חשבתי שכמו שכתוב בתנ"ך ויעזב איש את אימו ואביו וידבק ב… אז ההורים כבר לא בחיים וזה נורמלי (לא ממש בגיל 16..) וכל מה שאני צריכה עכשיו זה את הבן זוג שלי.

בגיל 32 אחרי הרבה לבד, מצאתי בן זוג שהתאים כביכול על הנייר, עשינו שני ילדים מתוקים. אחרי שנולד הבכור, הבנתי לראשונה שאמא לא תחזור. היא כבר לא תבוא לעזור לי עם הילדים כמו האמא של כולם. אין לי על מי לסמוך שיעזור לי עם הילד, אין לי איך לדעת איך אני הייתי כשהייתי תינוקת, איך ישנתי איך אכלתי. זה הטריף אותי. הבן זוג לא עזר ואף אחד לא הבין. נהייתי עצבנית וכועסת ותוקפנית. לא הבנתי שזה חלק מהדכאון, שאין לי אמא. אני אמא בלי אמא. איך אפשר?

שנתיים הייתי בבית כשהילד לא ישן, שנתיים לא ישנתי גם אני. דווקא כשגדל יחסית, מצאתי עבודה נהדרת ואז… התפרץ לי הבכי . ישבתי בפגישות עבודה מעניינות, עם לקוחות בכירים והדמעות פשוט ירדו. כי נזכרתי לשניה באמא. כל זכרון היה כואב ופוצע.

אחרי חודשיים של בכי יומיומי בזמנים הכי לא מתאימים. הבנתי שככה אי אפשר להמשיך והתחלתי לקחת כדורים נוגדי דכאון. זה עזר לי לכסות על הרגשות שלי. הפסיק הבכי. אבל העצבים לא ממש פחתו. בן הזוג שלא הבין ולא הכיל ולא עזר, עצבן מאוד. נולד לנו כבר עוד ילד והמצב ביננו נהיה גרוע יותר.

רצינו להתגרש, בן זוגי רצה לקחת את הכסף שהורישה לי אימי. ואז הבנתי שבן זוג הוא ממש לא ולא יהיה.

הגירושין לא היה קלים, בן אדם מניפולטיבי וכריזמטי וגם נרקסיסט.

בזמן הגירושין, פוטרתי מאחד מהמשרדים הכי גדולים בארץ, הייתי אמורה להתחיל בקריירה מדהימה שאנשים רק חולמים עליה, זאת כיוון שהיה קשה לי להתמודד עם הסיוט המשפטי, בה טרח בן זוגי לשעבר לשקר לשופטת ולטעון שאני מזניחה את ילדיי ומסתגרת ימים ולילות בחדרי. שקר וכזב!

תהליך הגירושין הפגיש אותי פעם ראשונה עם עצמי האמיתית ועם הבעיה הגדולה שלי בחיים, המחסור באהבה, המחסור באמא, מחסור בתמיכה, מחסור במשפחה. אני לבד.

התחלתי ללכת לטיפול תטא הילינג. אני בן אדם רוחני אך גם מאוד שיכלי.  במקביל הלכתי למאמנת, סוג של פסיכולוג, ושיחות של שעה כל שבוע, זה נחמד, הכל עוזר.

אבל משהו היה חסר.

במקביל חזרתי לחלום ישן שהיה לי, פיתוח מוצר חדשני.

ליניב הגעתי אחרי ששמעתי מאחותי שיש מישהו שריפא את הבן של חברה טובה שלה, והציל אותו מניתוח. הבנתי שיניב הוא מתקשר ואני ואחותי רצינו ללכת אליו כדי שיתקשר עם אמא שלנו. אחותי לא גרה בארץ כבר 20 שנה, הייתה פה בביקור וחזרה מהר, אז לא יצא לנו להיפגש עם יניב.

רצה הגורל ואחרי כמעט שנה שאני עוסקת בפיתוח המוצר, אחרי שפיתחתי לבד אבטיפוס שעובד, והייתי מרחק נגיעה של לצאת איתו לשוק, ראיתי שקיים משהו דומה. נזכררתי ביניב ורציתי שיעזור לי, אולי ממסר מאמא שלי.

התקשרתי אליו, וסיפרתי לו שאני רוצה לדעת אם להמשיך עם המוצר או לרדת מזה, יש לזכור שהייתי לבד עם המוצר הזה, ללא תמיכה נפשית, להיפך אבא שלי רק ירד עלי, ביקר אותי והוריד לי את כל המוטיבציה.הייתה חסרה לי דחיפה אחת שאקפוץ קדימה או משיכה קטנה שתפיל אותי לקרשים. אבא שלי אהב למשוך אותי לקרשים, הוא חשב שזה יוביל אותי קדימה.

בשיחת הטלפון יניב מיד נתן לי תשובה. הוא אמר שבלי קשר אם אבוא אליו או לא, הוא חושב שאני צריכה להמשיך הלאה. לא לעצור, לא לסגת, לא להיתקע. לא להיות פאסיבית.לא לפחד.

חשבתי שהוא צודק, ולמעשה, הוא נתן לי את התשובה אותה חיפשתי. בכל זאת ואולי בגלל זה, רציתי להיפגש איתו.

בפגישה עם יניב עלה די מהר הכאב מול אמא, הוא הסביר לי שאני חייבת לשחרר את הכאב שנתקע בתוכי מאז שאיבדתי אותה כדי שאוכל להמשיך הלאה.

יניב ביקש שאזכר בה, שאזכר באהבה שלה ואני רק צעקתי לאאאאא!!!! הזכרון שלה קורע אותי! למה אתה רוצה שאעשה את זה?!! ניסיתי, זה היה כל כך קשה, אבל יניב היה שם להכיל אותי עוד ועוד, הוא לא ויתר.

באמת שפחדתי שאעשה לו משהו רע עם כל הכאב שלי, בגלל זה גם מעולם לא נתתי לעצמי לצעוק ולבכות ברמות האלו מול אף אחד אחר, גם לא מול עצמי.

יניב איפשר לי מרחב להביע את הצער והעצב שהיו כלואים בגופי שנים, הרגשתי שאני יכולה להעביר אליו את הכאב, הוא כבר ידע מה לעשות איתו.

מסתבר שמעולם לא אפשרתי לעצמי להתאבל על אימא, הדחקתי את מותה ואת העובדה שהיא לא תחזור. תמיד האמנתי איפשהו שהיא תחזור, שהיא לא נטשה אותי, שהיא רק נסעה לטיול מאוד ארוך, כמו אמא של מרקו. זה מה שעזר לי לשרוד את החיים. והתקווה היתה שאמצא בן זוג שיחליף אותה. עד שגם זה התפרק ולמעשה, הבנתי שמעולם לא היה. אבל בזכותו, בזכות הבן זוג, הגעתי למסע שלי היום.

עם יניב הרגשתי חופשיה למרר בבכי ולצעוק לשמים. הוא ביקש שאשחרר את הכאב, שאעביר אותו אליו, לא רציתי, לא רציתי לפגוע בו. לא רציתי לשחרר את הכאב, הכאב הוא אמא.

אז פעם ראשונה שצעקתי לא, אני לא רוצה לשחרר! ואני שומעת את עצמי מתנגדת ואני לא מאמינה שאני אומרת את זה, לא מאמינה שאני חושבת את זה. לא מאמינה שאני מתנגדת.

אני לא רוצה לשחרר?? למה לא?? הזכרון של אמא היה רק עצוב, רק כאב, בלי כל אהבה או תקווה. למרות שהיא היתה האמא הכי טובה בעולם, עם הכי הרבה סבלנות וחמלה, היא היתה מחנכת של דורות של ילדים, שכמה כבר כתבו לי שנהיו מורות בגללה ובזכותה. שהן רצו להיות כמוה, ואני בקושי זכרתי אותה.

יניב היה עדין אך חזק כמו סלע איתן.

אחרי שיצאתי מיניב, נסעתי באיילון וצרחתי את נשמתי לשמיים, שחררתי עוד כאב. לא האמנתי שזה יעזור. הייתי גמורה ומותשת נפשית. באותו לילה ישנתי כאילו לא ישנתי שנתיים (כמו אז, בתקופה של הילד), מעולפת, עם פה פתוח.

יניב העביר לי אנרגיות, הוא אמר שמשחרר לי את הכאב והחסימות שהוא עוזר לי. אבל אני לא האמנתי לו. כל כך הרבה טיפולים עשיתי בחיי, הכל עזר, אבל הכאב הזה הצער הזה הכעס הזה על העולם, מעולם לא עזב אותי. הוא כילה אותי.

אחרי הטיפול של יניב, הרגשתי שמשהו השתחרר בי, שמשהו עזב אותי, הצלחתי להרגיש יותר קרובה לאמא, הרגשתי יותר חזקה. לא רק שכלית, ממש ממש בגוף. וזה מה שיניב עושה. הוא עובד עם הגוף.

אבל לא יאומן כמה טוב הרגשתי כבר אחרי טיפול אחד.

הצלחתי להיזכר באמא ולדמיין אותה מחבקת אותי, זה עדין כואב, אבל לא כמו מקודם, שאז לא יכולתי אפילו, זה קרע אותי מבפנים.

עכשיו אני מבינה. איך אפשר לחיות ככה? אני רוצה לזכור את אמא, אבל הזכרון קורע אותי, הוא לא מביא לי נחמה. בזכות יניב, אני מתחילה להיות מסוגלת. 20 שנה עברו מאז שהיא מתה וזה הכאב שחי בתוכי. אם לא אשחרר, אם לא יעזרו לי לשחרר אותו, אני יודעת שהכאב הזה יגמור אותי.

עד היום לא מצאתי מישהו חזק מספיק כדי להכיל את הכאב שלי. בטח שלא בכזו עדינות ורגישות, חמלה וחוכמה. מישהו שלא מפחד מהכאב, שלא מפחד להיות שם בשבילי ולעבור איתי את המסע שלי, דרך הכאב. רק דרך כאב יבוא הריפוי, לא דרך הדחקה וטאטוא מתחת לשטיח. ושכנוע עצמי, אני חזקה, אני חזקה. הגוף צריך להרגיש. הטראומה היא בגוף, לא רק בשכל.

יניב רואה אותי ומרגיש אותי, הוא בעצמו עבר דברים קשים בחייו ולכן אני יודעת שהוא מדבר ממקום של אמת ולא רק שכל. הוא באמת יודע גם להגיד את המילים הנכונות והוא לא צריך הרבה מילים. כי כל מילה בול. אבל זה לא רק המילים, זה באמת האנרגיה שלו. עובדה שהוא היחיד שהצליח לשחרר אותי מכאב של 20 שנה.

אני יודעת שזה לא טיפול אחד, אבל סוף סוף מצאתי מישהו שמבין אותי באמת ואני מרגישה שהוא חזק כל כך ואמיתי.

 


דורה, 62, רמת גן

הגעתי לטיפול  עם גוף בן 89, עיפה ,כאובה.אחרי 4 טיפולים מרגישה בת 73.מקווה מאוד שבהמשך  אני אהיה בגילי אמיתי 63. מאז שהתחלתי את הטיפולים אצלך הכאבים בצוואר פחתו, אני פחות עייפה ויותר שמחה. תודה רבה יניב.