אודותיי

נולדתי לפני 46 שנה בפתח-תקווה, כאח השני מתוך 4 ילדים, למשפחה קשת יום, שבו חוויתי מידי יום קושי, הישרדות כלכלית ומריבות בין ההורים.  

למרות התנאים הקשים שבהם גדלתי, אני זוכר את עצמי כילד מלא באור ואהבה, עם עיניים כחולות וגדולות שרואות הכל, ורצון לחקור ולהבין את נסתרות היקום. כילד אני זוכר שהיתה לי יכולת לראות ולהבין את הדברים שמעבר, אינטואיציה מאוד חזקה, ויכולת לתקשר עם ישויות של אור. אולם בסביבה שבה גדלתי והתחנכתי התקשיתי לבטא את היכולות האלו ולתת להם מקום.

כילד תמים ורגיש, שגדל בסביבה מנוכרת ואטומה, חוויתי חוויות קשות, ביניהן הטרדה מינית של אחד השכנים שנמשכה מספר שנים, שגרמו לי לחוסר אמון וניתוק רגשי מעצמי.

כדי להתמודד עם המציאות הבלתי אפשרית, בגיל 9 סגרתי את יכולות התקשור שלי עם העולם שמעבר. החלטתי להיות שכלתני וחסר רגשות.

בחלוף השנים, ניסיתי לנהל חיים רגילים ולהגשים את החלום הישראלי: שירות צבאי מלא ביחידה קרבית, תואר ראשון במדעי ההתנהגות וניהול, תואר שני בסוציולוגיה, קריירה מבטיחה כמנהל מחקר סטטיסטי, נישואין, משכנתא ושתי בנות. אולם, העבר לא נתן לי מנוח, והכעסים על החיים הקשים שעבר וטראומות הילדות בעבעו בתוכי. הם התחילו לבוא לידי ביטוי כהתקפי זעם קשים ובלתי נשלטים. בהתחלה ניסיתי להדחיק אותם וייחסתי להם את הלחץ שיש בשיגרת היומיום, אך עם הזמן התקפי הזעם התגברו, רבתי עם כל העולם, מצאתי את עצמי כועס על כל שטות, במתח תמידי,  ובאינסוף חרדות ומחשבות טורדניות.

הייתי בשנות ב-30 לחיי, אב ל-2 בנות, כשפסיכיאטר איבחן אותי עם OCD.

הריפוי שהוצע לי היה טיפול תרופתי אך משהו בתוכי התנגד ולא האמין בדרך הזאת. היתה בי ידיעה שיש דרך אחרת לריפוי.

בינתיים מצבי המשיך להתדרדר, מה שהוביל לגירושין כואבים. מצאתי את עצמי חסר כל, על סף פיטורין מהעבודה שהייתה לי אז. משפחתי לא הבינה אותי וחשבו שאיבדתי את שפיותי, ולא הצליחו לעזור לי.

לא אשכח את רגע השפל של חיי, עומד במפתן הדלת של הוריי עם שתי שקיות זבל שחורות בהן כל בגדיי, אחרי שביליתי כמה לילות גשומים לפני כן בשינה ביונדאי הישנה שלי.  

הרגשתי תלוש, מבולבל, וחסר אונים.

בנקודה זאת קרסתי והגעתי לתהום הנשייה.

הייאוש שבו שקעתי הוביל אותי לטיולים ליליים בטבע כדי לחפש תשובות עם עצמי.

היתה בי ידיעה שמה שהיה עד היום כבר לא משרת אותי,  אך עדיין לא הצלחתי לראות את הדרך החדשה.

לילה אחד לאחר שיטוט מעייף ומתיש של מחשבות והליכה הגיע חיזיון לילי:

אני זוכר את עצמי נשכב מתשישות על האדמה, מסתכל על הכוכבים מבעד צמרות העצים,  עוצם את עיניי וצורח "למה?!"

לפתע שמעתי מעליי קולות. התאמצתי להקשיב ובהדרגה הגיעה התשובה: "כי רצית להתנסות ולחוות." ואז הגיע אור שבקע מתוך החשיכה ומתוכו בזה אחר זה, הופיעו לפניי כל הדמויות שפגעו בי בילדותי.

הן הציגו את עצמן, כל אחת מהן ביקשה סליחה בתורה ואז ואמרו "החיים הם הצגה ואנחנו שיחקנו את התפקיד במחזה שאתה יצרת."

כשנגמר האור והדמויות נעלמו, התיישבתי על הקרקע ופתאום הגיעה תובנה עמוקה.

לפתע הכל הסתדר כמו חתיכות פאזל שמצאו את מקומן.

אלו הם חיי. וכמו שיצרתי את העבר שלי, אוכל לשנות ולברוא את המציאות שלי כפי שאני רוצה.

פה הייתה נקודת המפנה של חיי.

המסע הרוחני שלי

מאותה נקודה יצאתי למסע רוחני, מצויד בכלים שהיו ברשותי: אינטואיציה, מודעות, התבוננות וסקרנות.

השתמשתי בעולם המדעי אותו הכרתי מהמקצוע שלי כחוקר ומנתח נתונים, ושאלתי שאלות כדי למצוא את משמעות החיים.

השתתפתי בסדנאות, פסטיבלים, כנסים רוחניים, ופגשתי אנשים דומים לי, שנמצאים בחיפוש אחר האמת ומשמעות החיים.

במסע הרוחני עברתי טיפולים אלטרנטיביים, וקראתי אינספור ספרים בתחום. התהליך נשא פרי, בהדרגה הכעס, המתח והחרדות פחתו, ובמקומן הגיעה תחושה של שלווה ושקט פנימי.

בשלב מסויים הלכתי ללמוד ביו-אנרגיה ושם גיליתי  שיש לי יכולת ריפוי נדירה שבאמצעותה אני יכול לשחרר כאב פיזי ורגשי. באמצעות יכולת הריפוי שהתגלתה  ריפאתי את ה- OCD שלי.

בנוסף לזאת, בהדרגה התגלתה שוב יכולת התיקשור שלי, שסגרתי בגיל 9, ולאט לאט היא נפתחה שוב בעוצמה גדולה. בהתחלה היכולת הזאת הייתה מבלבלת, לא הבנתי מה המהות שלה, ובמשך שנים התנסיתי וטולטלתי עם היכולת הזאת, ואיזנתי אותה עם משרה בתחום המחקר הסטטיסטי.

פתחתי קליניקה וטיפלתי, אך הספקות והעצמה של הטיפולים בלבלו אותי והפסקתי. מדי פעם טיפלתי באנשים הקרובים אליי, בבני המשפחה שלי, והתמסרתי לעיסוקי כחוקר.

למעשה חייתי בשני עולמות. מצד אחד, עולם לוגי, סטטיסטי ומדעי. ומהצד השני, עולם מופשט, אנרגטי, נסתר ואינסופי. במשך שנים ניסיתי לאזן את עצמי בין שני הקטבים. הבנתי שהייעוד שלי הוא לגשר ביניהם.

איך הכל מתחבר בסוף...

באמצעות מחקר לוגי ומקיף שערכתי, וכלים מדעיים ששילבתי במחקר של העולם הרוחני, התובנות אותן חיפשתי הגיעו. הצלחתי לגשר בין העולמות ולחבר בין הרוחניות לחומר, ואף המצאתי שיטה לזימון מציאות שנקראת קטבים הפוכים.

ב-2016 פירסמתי ספר מצליח באמזון על

המודל והשיטה: "Start Your Journey to Get the Life You Always Wanted",

והתחלתי ליישם אותה גם בטיפולים בקליניקה שפתחתי מחדש.  

כיום אני משתמש ביכולות האינטואיטיביות שלי ותדר הריפוי האנרגטי כדי לעזור לאנשים לשחרר כאב רגשי ופיזי.

לאחר שמצאתי את הייעוד שלי כמטפל ומורה דרך, ומתוך תהליך הריפוי שעברתי עם עצמי, ויצירת מציאות חדשה בחיי, אני רוצה לעזור לאחרים לשחרר את הכאב שלהם, להתחבר לעוצמה שלהם וליצור את המציאות שהם רוצים, ללא קושי ומאמץ.

הידיעה שאני בחופש לשנות, מאפשרת לי התפתחות וחיים מלאי משמעות.

בכל פעם שמגיע אליי מטופל אני מתמלא שמחה שיש לי הזדמנות לעבור את מסע החיים כל פעם מחדש. המסע איתי מאפשר לי לחוות את העצמה שיש בכל אדם ולהנות יחד בחווית ההתפתחות.

IMG-20210907-WA0041_3